/

DORUČENÍ,

PLATBA, VRÁCENÍ A REKLAMACE

 
14.png
fragment4.png
17.png

Doručení

/

/

Osobní vyzvednutí

 

Objednané zboží si můžete po předchozí domluvě a obdržení potvrzovací zprávy vyzvednout osobně přímo v našem studiu na adrese Hausmannova 3047 na Praze 12. Vydání je samozřejmě zdarma a zpravidla je připraveno do druhého dne. 

Doprava po ČR

 

Naše zboží zasíláme skrze služby České pošty a společnosti DPD. Standardně expedujeme následující pracovní den po uhrazení vaší objednávky (v případě plateb kartou či převodem na účet).

Při objednávce v hodnotě nad 5 000 Kč vč. DPH hradíme náklady na dopravu my.

ČESKÁ POŠTA

Balík do ruky:

- malý balík (do 35 cm) - 155 Kč

- střední balík (do 50 cm) - 185 Kč

Doručení na pobočku České pošty:

- malého balíku (do 35 cm) - 135 Kč

- středního balíku (do 50 cm) - 165 Kč

Platba na dobírku + 17 Kč

Úložní lhůta 7 dní, s možností prodloužení na 15 dní.

DPD

DPD Private (doručení v přesnou hodinu do druhého dne)

- balík do 5kg - 163 Kč

balík do 10 kg - 199 Kč

DPD Pickup (vyzvednutí zásilky na výdejním místě DPD Pickup)

- balík do 5kg - 148 Kč

balík do 10 kg - 180 Kč

DPD Express (dodání zásilky v den vyzvednutí)

- balík do 5kg - 233 Kč

balík do 10 kg - 273 Kč

Platba na dobírku + 57 Kč

Až 3 pokusy o doručení, upozornění skrze SMS či e-mailem na hodinu doručení, možná změna adresy doručení, sledování zásilky.

Doprava do zahraničí

Zboží, které poputuje mimo Českou republiku zasíláme pouze při platbě předem (převodem nebo online kartou), a to skrze společnost DPD.

Cena dopravy je v tomto případě velice různorodá, a proto vám ji zjistíme na míru. Proveďte prosím objednávku s osobním vyzvednutím a do poznámky napište zemi a adresu, kam si přejete zboží zaslat. Konečnou cenu vám i s přesnou dodací lhůtou a fakturou zašleme elektronicky.

Poškození zboží při přepravě

V případě doručení poškozeného zboží nám jej prosím nezasílejte zpět. Krabici i zabalený produkt vyfoťte, poté zboží vybalte a vyfoťte jeho poškození. Fotografie nám zašlete na info@lamonstudio.com, reklamaci za vás vyřešíme. Reagujte prosím neprodleně, dopravci reklamaci přijímají maximálně do 3 dní od doručení.

Opakované či jiné specifické doručení

Jestliže bude z vaší strany jako kupujícícho nezbytné zboží doručovat opakovaně či jinak nestandartně, nezbytné náklady budeme muset připsat k vaší faktuře.

 

/

Platba

/

Platba zboží je u nás možná online kartou, bankovním převodem, hotovostí nebo při odběru zboží na dobírku.

Uvedené ceny zboží jsou vždy v CZK a jsou konečné.

Při osobním vyzvednutí Vás požádáme o platbu bankovním převodem na účet 1596320033/3030 (Air Bank). Jako variabilní symbol prosím uveďte vždy číslo objednávky.

 

V případě zahraničních plateb (mimo SK) proveďte prosím úhradu ve prospěch účtu: 1596320033/3030  (Air Bank), IBAN: CZ83 3030 0000 0015 9632 0033, BIC/SWIFT: AIRACZPP. Tyto platební informace najdete také na vaší faktuře.

 

/

/

Vrácení a reklamace

 

Vrácení zboží

Nesedl vám zakoupený produkt? Žádný problém. Zboží u nás můžete vrátit nebo vyměnit do 15 dní od zakoupení - musí však být kompletní, nepoškozené a bez známek opotřebování.

Vyplňte prosím tento formulář o navrácení zboží a spolu s fakturou nám ho zašlete elektronicky na info@lamonstudio.com. Zboží pak pečlivě zabalte a odešlete poštou na adresu Hausmannova 3947, Praha 12, 143 00. Na balík prosím připište „vrácení zboží“. Anebo nám pošlete poštou vše, to už necháme na vás.

Náklady spojené s vrácením zboží jdou bohužel za vámi.

 

Anebo se zastavte osobně na téže adrese, vše spolu vyřešíme. Jen nás prosím o termínu vaší návštěvy nejdříve kontaktujte přes e-mail, telefon nebo tento kontaktní formulář. A nezapomeňte s sebou kromě zakoupeného produktu vzít i kopii faktury.

 

  Odpovídající částku (cena výrobku a případné přepravy) vám zašleme zpět převodem na účet, a to do 14 dnů ode dne přijetí navráceného zboží.

Reklamace

Pokud chcete zboží reklamovat vyplňte prosím tento reklamační formulář a spolu s kopií faktury nám ho zašlete na e-mailovou adresu info@lamonstudio.com, anebo nám obojí odešlete v papírové podobě spolu s reklamovaným zbožím na adresu Hausmannova 3947, Praha 12, 143 00. Jen vše prosím nezapomeňte dobře zabalit a na balík připište „reklamace“. 

 

Náklady spojené se zasláním reklamovaného zboží k nám nese zákazník. V případě kladného vyřízení reklamace vám opravené nebo vyměněné zboží pošleme zpět na naše náklady a částku, kterou jste za poštovné uhradili vám zašleme na účet.

Anebo se zastavte přímo ve studiu na adrese Hausmannova 3947, Praha 12, 143 00 a vše doneste osobně - jen nás prosím předem informujete o termínu vašeho plánovaného příjezdu (skrze e-mail, telefon nebo tento kontaktní formulář).

 

Záruční lhůta na naše produkty je 24 měsíců a jako záruční list vám poslouží faktura. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho používáním.

Maximální doba vyřízení reklamace je zákonem stanovena na 30 dní. Pokud bude reklamace uznána, zašleme vám do 14 dnů uhrazenou částku zpět na váš účet.

 

Kdybyste potřebovali s reklamací či čímkoliv jiným pomoct, poradit, pište na info@lamonstudio.com.